foorumi muuttamassa ulkonäköään ...?

eyeless · 14.01.2012 20:50 · 2,345 näyttöä · 4 vastausta
eyeless eyeless
Basic
⭐ 3661
eli tälläisesta on tosiaan ollut puhe tossa juhan kanssa ja olen oman ehdotukseni antanut.. Mietin kuitenkin että hyvähän se on muiltakin käyttäjiltä kysyä minkä näköistä foorumia olisi mukavampi käyttää ? tässä ois mun ehdotus eli hieman karsittavaa ja muutama lisättävä osio, eli: ei turhia sisäalueita tai sitten kaikki sisäalueiden aiheet heti sisäalueiden jälkeen esillä Uutiset / tiedotteita Aloittelija kysy apua YLEISTÄ HÖPINÄÄ / (YLEISTÄ AJAMISESTA/KÄYTÖKSESTA) / YHTEISET REISSUT KILPAILUT/KILPA-AJAMINEN Freestyle / temppuilu Tekninen keskustelu ?? Projektit ?? OFF TOPIC ( sea doo | yamaha | benelli > ei välttämättä liikaa osioita, näistä ei vielä ajatuksia pitääkö vai poistaako kawasaki | honda | muut merkit ) MYYDÄÄN jetit ja osat (tai erikseen jetit ja osat) myydään muuta roinaa OSTETAAN LINKIT tänne ne yritysten kaupalliset ilmot ylläpito tiedottaa forumin kehitys ylläpitäjät mielellään kuva liitteet sillein että kuvat näkyvät vaikka pieninä sivulla Ajatuksia?
Mige Mige
Basic
⭐ 802
mielestäni tuo jettien merkkikohtanen jutustelu on aikalailla turha, koska kävijämäärät on kuitenkin niin pieniä että hyvin voi keskutella yleisellä puolella ja sama koskee myös isoa osaa muita osioita tai niiden sisäosioita. Yksinkertainen on kaunista!
eyeless eyeless
Basic
⭐ 3661
samoilla linjoilla oon tuon kehitelmän laittanut, eli nytten on ollut liikaa ja hieman sekavasti. eli lähdetään sivistyneesti poistelemaan muutamia alueita ja katellaan siis miltä nää alkaa näyttää ja miten toimii
eyeless eyeless
Basic
⭐ 3661
Tosiaan tää sisältö hieman muuttui ja kaikki merkkikohtaiset keskustelut menivät teknisen keskustelun alle. nyt ollaan pyritty hieman tosiaan selkeyttämään tätä hommaa.. kaikki ajatukset ovat tervetulleita kuten myös kritikki, siitä on helppo lähtee etenemään kun tietää mitä muutkin haluaa... -ile
G-0-D G-0-D
Owner
⭐ 2908
Näyttää tosi hyvältä! Thänx Eye-- :)